Skåp 1700-tal
Klubbat för:
5 400 SEK
5 000 SEK
SKÅP, med snedklaffsekretär, 2 delat, 1700-tal, valnöt, dörrar med intarsia i form av kompassrosor, nederdel med 3 lådor, överdel med inredning i form av hyllor samt skedhylla, draghandtag av mässing, höjd 197, 106x53 cm
Slitage och skador, nyckel saknas
613455
2019-02-12