Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

5 000 SEK

SKÅP, med snedklaffsekretär, 2 delat, 1700-tal, valnöt, dörrar med intarsia i form av kompassrosor, nederdel med 3 lådor, överdel med inredning i form av hyllor samt skedhylla, draghandtag av mässing, höjd 197, 106x53 cm

Slitage och skador, nyckel saknas

613455

2019-02-12