Tore Nyberg oljemålning

Tore Nyberg oljemålning
Tore Nyberg oljemålning
Tore Nyberg oljemålning
Tore Nyberg oljemålning
Tore Nyberg oljemålning
Tore Nyberg oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

TORE NYBERG (1911-1993): Komposition, signerad och daterad Tore Nyberg -67, olja på duk, ca 65x81 cm

tryckmärke, ytmärken

613497

2019-02-13