Arne jaconsen "Sjuan" 4 st i teak
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 500 SEK
ARNE JACOBSEN, stolar, 4 st., "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark 1970-tal , teak, stålben, etikettmärkta
Ingår i temaauktionen Scandinavian Design samt Design
Bruksslitage, smärre fanérskador förekommer
613500
2019-02-27