Arne jaconsen "Sjuan" 4 st i teak

Arne jaconsen
Arne jaconsen
Arne jaconsen
Arne jaconsen
Arne jaconsen
Arne jaconsen
Arne jaconsen
Arne jaconsen
Arne jaconsen
Arne jaconsen
Arne jaconsen
Arne jaconsen
Arne jaconsen
Arne jaconsen
Arne jaconsen
Arne jaconsen

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 500 SEK

ARNE JACOBSEN, stolar, 4 st., "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark 1970-tal , teak, stålben, etikettmärkta

Ingår i temaauktionen Scandinavian Design samt Design

Bruksslitage, smärre fanérskador förekommer

613500

2019-02-27