Stolar krom och bok

Stolar krom och bok
Stolar krom och bok
Stolar krom och bok
Stolar krom och bok
Stolar krom och bok
Stolar krom och bok
Stolar krom och bok
Stolar krom och bok

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 10 st, 2000-tal, mattförkromade stålrörsstommar, sits och rygg i formböjd bokfanér, stapelbara, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

613561

2019-02-13