Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 10 st, 2000-tal, mattförkromade stålrörsstommar, sits och rygg i formböjd bokfanér, stapelbara, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage
613561
2019-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här