Stolar krom och bok
2019-02-13
613562
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 5+5 st, 2000-tal, mattförkromade samt grålackerade stålrörsstommar, sits och rygg i formböjd bokfanér, stapelbara, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage