Karmstolar
2019-02-13
613563
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets mitt, ben i lackerad bok, stoppade stommar klädda i vaxad canvas, sitthöjd ca 45 cm
Kraftigt slitage, fuktmärken