Wedgwood Napoleon Ivy
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
WEDGWOOD, "Napoleon Ivy", matservis, 60 dlr, porslin, England, 1900-tal, bestående av: 12 större mattallrikar 26,5 cm, 12 mindre mattallrikar 23 cm, 12 assietter 17,5 cm, 12 mindre fat 14 cm, 12 djupa tallrikar 15,5 cm
enstaka del med nagg
613582
2019-02-16