Wedgwood Napoleon Ivy

Wedgwood Napoleon Ivy
Wedgwood Napoleon Ivy
Wedgwood Napoleon Ivy
Wedgwood Napoleon Ivy
Wedgwood Napoleon Ivy
Wedgwood Napoleon Ivy

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WEDGWOOD, "Napoleon Ivy", porslin, England, 1900-tal, kaffekoppar med fat 6 st, samt 6 askfat

1 askfat med nagg

613583

2019-02-16