Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF GRIPENHOLM (född 1943): "I vila", signerad Ulf Gripenholm, numrerad 43/300, serigrafi, tryckt hos Ingvar Landberg, ca 62x52 cm
613603
2019-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här