Ulf Gripenholm serigrafi

Ulf Gripenholm serigrafi
Ulf Gripenholm serigrafi
Ulf Gripenholm serigrafi
Ulf Gripenholm serigrafi
Ulf Gripenholm serigrafi
Ulf Gripenholm serigrafi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): "I vila", signerad Ulf Gripenholm, numrerad 43/300, serigrafi, tryckt hos Ingvar Landberg, ca 62x52 cm

613603

2019-02-13