Relief Lundgren

Relief Lundgren
Relief Lundgren
Relief Lundgren
Relief Lundgren
Relief Lundgren
Relief Lundgren
Relief Lundgren
Relief Lundgren

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TYRA LUNDGREN, "Märkeskvinnor", relief, förlaga till, Gustavsberg, stengods, stämpelsignerad, ca 33x25 cm

Smärre nagg

613615

2019-02-18