Christer Larsson bänk

Christer Larsson  bänk
Christer Larsson  bänk
Christer Larsson  bänk
Christer Larsson  bänk
Christer Larsson  bänk
Christer Larsson  bänk
Christer Larsson  bänk
Christer Larsson  bänk

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTER LARSSON för Sven Larsson Möbelshop, soffbord / bänk, furu, 1900-talets andra hälft, höjd ca 35, 160x50 cm

Sprickor i pluggen, slitage

613632

2019-02-12