Gert Marcus, oljemålning
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GERT MARCUS (1914-2008): Serre de la Madone, sign Gert Marcus och daterad på baksidan -50, 92x73 cm.
PROVENIENS: Familjen Marcus
För frågor och konditionsrapport kontakta joakim.geiger@auktionsverket.se
613635
2019-03-10