Olle Bonniér oljemålning Tema Abstrakt & konkret

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OLLE BONNIÉR (1925-2016): Komposition, olja på duk, signerad och daterad O Bonniér -87, ca 35,5x45,5 cm

613652

2019-02-28