Lucio Fontana

Lucio Fontana
Lucio Fontana
Lucio Fontana
Lucio Fontana

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LUCIO FONTANA, (1899-1968): Concetto Spaziale, litografi, 1951, signerad, bladstorlek ca 48x33 cm

613663

2019-02-18