Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LUCIO FONTANA, (1899-1968): Concetto Spaziale, litografi, 1951, signerad, bladstorlek ca 48x33 cm
613663
2019-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här