Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
KUMI SUGAI (Japan 1919-96): Komposition, signerad och daterad Sugai 64, färglitografi, signerad 90/100, 75x56 cm
Zustandsbeschreibung
613664
2019-02-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner