Arne Jacobsen Stelton
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARNE JACOBSEN, Stelton, rostfritt stål, 32 delar: bestående av bricka, askkopp, ljusstakar, 6+4, coasters, 12 st, salt- och pepparkar, 3 st, senapsburk, gräddkanna samt oljelampa, delvis etikettmärkt, brickans diamter ca 30, högsta höjd 10 cm
Bruksslitage, repor
613685
2019-02-12