Arne Jacobsen Stelton

Arne Jacobsen Stelton
Arne Jacobsen Stelton
Arne Jacobsen Stelton
Arne Jacobsen Stelton
Arne Jacobsen Stelton
Arne Jacobsen Stelton
Arne Jacobsen Stelton
Arne Jacobsen Stelton
Arne Jacobsen Stelton
Arne Jacobsen Stelton
Arne Jacobsen Stelton
Arne Jacobsen Stelton
Arne Jacobsen Stelton
Arne Jacobsen Stelton
Arne Jacobsen Stelton
Arne Jacobsen Stelton

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNE JACOBSEN, Stelton, rostfritt stål, 32 delar: bestående av bricka, askkopp, ljusstakar, 6+4, coasters, 12 st, salt- och pepparkar, 3 st, senapsburk, gräddkanna samt oljelampa, delvis etikettmärkt, brickans diamter ca 30, högsta höjd 10 cm

Bruksslitage, repor

613685

2019-02-12