Judith Johansson matta
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JUDITH JOHANSSON, matta, "Rosengård", 1960-tal, röllakan, signerad JJ, ca 260x198 cm
Medföljer, "JJ : så vävdes ett livsverk : en berättelse om de vävda konstverken från Judit Johanssons ateljé i Knäred", av Torsten Andersson, Britt-Mari Glyssbo
613699
2019-02-18