Alvar Aalto bord

Alvar Aalto bord
Alvar Aalto bord
Alvar Aalto bord
Alvar Aalto bord
Alvar Aalto bord
Alvar Aalto bord

Klubbat för:

340 EUR

600 EUR

ALVAR AALTO, bord, 1900-talets mitt, grön linoleumyta, benen i lackad björk, längd 182 cm, bredd 91 cm, höjd 72 cm.

Ingår i temaauktionen Möbeldesign

Slitage, repor, stötmärken

613700

2019-02-26