Klubbat för:
340 EUR
600 EUR
ALVAR AALTO, bord, 1900-talets mitt, grön linoleumyta, benen i lackad björk, längd 182 cm, bredd 91 cm, höjd 72 cm.
Ingår i temaauktionen Möbeldesign
Slitage, repor, stötmärken
613700
2019-02-26