Textil

Textil
Textil
Textil
Textil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TEXTIL/ VÄGGBONAD, 1900-tal, broderad, mönster med rosor, ca 323x202 cm

Lagningar

613711

2019-02-16