Alvar Aalto stolar nr 45

Alvar Aalto stolar nr 45
Alvar Aalto stolar nr 45
Alvar Aalto stolar nr 45
Alvar Aalto stolar nr 45
Alvar Aalto stolar nr 45
Alvar Aalto stolar nr 45
Alvar Aalto stolar nr 45
Alvar Aalto stolar nr 45
Alvar Aalto stolar nr 45
Alvar Aalto stolar nr 45

Klubbat för:

520 EUR

Utropspris

300 EUR

ALVAR AALTO, länstolar nr 45, 6 st, Artek,
Björk, böjträ med armlän i tvinnad rotting, sitsen av blå sadelgjord, höjd 80 cm, bredd 61 cm

Ingår i temaauktionen Möbeldesign

Slitage små skador

613718

2019-02-26