Klubbat för:
520 EUR
Utropspris
300 EUR
ALVAR AALTO, länstolar nr 45, 6 st, Artek,
Björk, böjträ med armlän i tvinnad rotting, sitsen av blå sadelgjord, höjd 80 cm, bredd 61 cm
Ingår i temaauktionen Möbeldesign
Slitage små skador
613718
2019-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här