Biobänk

Biobänk
Biobänk
Biobänk
Biobänk
Biobänk
Biobänk
Biobänk
Biobänk
Biobänk
Biobänk
Biobänk
Biobänk

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIOBÄNK, 5 nedfällbara sitsar, ek, omkring första halvan av 1900-talet, bemålade, sitthöjd ca, 45, bredd 255 cm

Bemålade, bruksslitage

613736

2019-02-12