Falkenbergs Belysning golvlampor
Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
FALKENBERGS BELYSNING, golvlampor, 3 st, 1900-talets slut, modell 7040, för 2 glödlampor, stomme i vit metall, halvsfärisk skärm i vit plast, delvis märkta ´´7040´´, höjd ca 142 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
613746
2019-02-26