Falkenbergs Belysning golvlampor

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

FALKENBERGS BELYSNING, golvlampor, 3 st, 1900-talets slut, modell 7040, för 2 glödlampor, stomme i vit metall, halvsfärisk skärm i vit plast, delvis märkta ´´7040´´, höjd ca 142 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

613746

2019-02-26