Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK WÖRTS, fåtölj Kolding, stomme i massiv ek, lösa plymåer med spiralfjädrar och textilklädsel, Ikea, 1960-tal, höjd ca 73, sitthöjd 35 cm
Bruksslitage
613749
2019-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här