Erik Wörts fåtölj

Erik Wörts fåtölj
Erik Wörts fåtölj
Erik Wörts fåtölj
Erik Wörts fåtölj
Erik Wörts fåtölj
Erik Wörts fåtölj
Erik Wörts fåtölj
Erik Wörts fåtölj
Erik Wörts fåtölj
Erik Wörts fåtölj

Klubbat för:

3 200 SEK

1 500 SEK

ERIK WÖRTS, fåtölj Kolding, stomme i massiv ek, lösa plymåer med spiralfjädrar och textilklädsel, Ikea, 1960-tal, höjd ca 73, sitthöjd 35 cm

Bruksslitage

613749

2019-02-13