Sven Olof Ehrén "Panorama" över Slussen

Sven Olof Ehrén
Sven Olof Ehrén

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SVEN OLOF EHRÉN (född 1927): Panorama, Stockholm, signerad och daterad Sven Olof Ehren -62, 74/150, färglitografi (5 delar) ca 30x271 cm

Ej examinerade ur ram, något löst ramverk

613750

2019-02-13