Satsbord 3 delar i gustaviansk stil

Klubbat för:

35 EUR

150 EUR

SATSBORD, 3 delar, gustaviansk stil, 1900-talets sista kvartal, det översta bordets höjd 52 cm, bredd 52 cm, djup 37 cm

Lätt slitage

613761

2019-02-28