Klubbat för:
35 EUR
150 EUR
SATSBORD, 3 delar, gustaviansk stil, 1900-talets sista kvartal, det översta bordets höjd 52 cm, bredd 52 cm, djup 37 cm
Lätt slitage
613761
2019-02-28