Satsbord i tre delar

Satsbord i tre delar
Satsbord i tre delar
Satsbord i tre delar
Satsbord i tre delar
Satsbord i tre delar
Satsbord i tre delar
Satsbord i tre delar
Satsbord i tre delar

Klubbat för:

75 EUR

Utropspris

150 EUR

SATSBORD, tre delar, 1900-talets tredje kvartal.
Ek, höjd 45 cm, bredd 56,5 cm, djup 45 cm

Ingår i temaauktionen Möbeldesign

Slitage

613765

2019-02-26