Bordspendyl
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSPENDYL med kandelabrar, 1800-talets andra hälft, Frankrike, märkt H Bailley, brons med emaljerade siffror på urtavlan, höjd ca 54 cm
Nyckel finns, en del saknas på ena kandelabern, (skickas med) slitagefunktionen garanteras ej
613780
2019-02-12