Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

BORDSPENDYL med kandelabrar, 1800-talets andra hälft, Frankrike, märkt H Bailley, brons med emaljerade siffror på urtavlan, höjd ca 54 cm

Kuntoraportti

Nyckel finns, en del saknas på ena kandelabern, (skickas med) slitagefunktionen garanteras ej

613780

Päivämäärä:

2019-02-12