Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1800-talets slut, rokokostil, förgylld ram i trä och gips, vägghängd, tidigare bordsspegel, höjd ca 58 cm
Något anlupet glas, bruksspår,
613782
2019-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här