Spegel förgylld

Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-talets slut, rokokostil, förgylld ram i trä och gips, vägghängd, tidigare bordsspegel, höjd ca 58 cm

Något anlupet glas, bruksspår,

613782

2019-02-13