Ed Finnell fotografi föreställande Keith Richards

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

4 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Keith Richards, New Barbarians, "Gimme Some Neck Tour", San Diego, 22 Maj 1979, signerad Ed Finnell, numrerad 1/20, c-print, ca 75x50 cm

Oramat fotografi

613784

2019-02-13