Ed Finnell fotografi föreställande Keith Richards
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Keith Richards, New Barbarians, "Gimme Some Neck Tour", San Diego, 22 Maj 1979, signerad Ed Finnell, numrerad 1/20, c-print, ca 75x50 cm
Oramat fotografi
613784
2019-02-13