Lasse Åberg signerad affisch

Lasse Åberg signerad affisch
Lasse Åberg signerad affisch
Lasse Åberg signerad affisch
Lasse Åberg signerad affisch
Lasse Åberg signerad affisch
Lasse Åberg signerad affisch

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

LASSE ÅBERG (född 1940): "Katt o råtta II", signerad Lasse Åberg, med dedikation, numrerad 166/175, affisch, ca 67,5x48 cm

Kuntoraportti

613786

Päivämäärä:

2019-02-12