Lasse Åberg signerad affisch
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
LASSE ÅBERG (född 1940): "Katt o råtta II", signerad Lasse Åberg, med dedikation, numrerad 166/175, affisch, ca 67,5x48 cm
Kuntoraportti
613786
Päivämäärä:
2019-02-12