Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KALLE EKLUND (1891-1964): Kyrkomotiv, signerad och daterad Kalle Eklund 1938, olja på pannå, ca 50x38 cm
613795
2019-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här