Kalle Eklund oljemålning

Kalle Eklund oljemålning
Kalle Eklund oljemålning
Kalle Eklund oljemålning
Kalle Eklund oljemålning
Kalle Eklund oljemålning
Kalle Eklund oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

KALLE EKLUND (1891-1964): Kyrkomotiv, signerad och daterad Kalle Eklund 1938, olja på pannå, ca 50x38 cm

613795

2019-02-12