Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ADOLF BOCK (1890-1968): Regalskepp, akvarell, signerad Adolf Bock, daterad 1961, ca 28x20 cm
Dedikationstext
613799
2019-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här