Adolf Bock akvarell

Adolf Bock akvarell
Adolf Bock akvarell
Adolf Bock akvarell
Adolf Bock akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ADOLF BOCK (1890-1968): Regalskepp, akvarell, signerad Adolf Bock, daterad 1961, ca 28x20 cm

Kuntoraportti

Dedikationstext

613799

Päivämäärä:

2019-02-12