Adolf Bock akvarell
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ADOLF BOCK (1890-1968): Regalskepp, akvarell, signerad Adolf Bock, daterad 1961, ca 28x20 cm
Kuntoraportti
Dedikationstext
613799
Päivämäärä:
2019-02-12