Robert Schmidt-Hamburg akvarell

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

ROBERT SCHMIDT-HAMBURG (1885-1963): Fartyget "Minerva", akvarell, signerad Robert Schmidt -Hamburg Laboe, ca 34x48 cm

613800

2019-02-12