Chiffonier i gustaviansk stil

Chiffonier i gustaviansk stil
Chiffonier i gustaviansk stil
Chiffonier i gustaviansk stil
Chiffonier i gustaviansk stil
Chiffonier i gustaviansk stil
Chiffonier i gustaviansk stil
Chiffonier i gustaviansk stil
Chiffonier i gustaviansk stil
Chiffonier i gustaviansk stil
Chiffonier i gustaviansk stil
Chiffonier i gustaviansk stil
Chiffonier i gustaviansk stil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-talet senare hälft, björk, gustaviansk stil, senare betsad samt beslag, höjd 124 cm, bredd 107 cm, djup 48 cm

slitage, senare beslag samt betsning

613816

2019-02-12