Trädgårdsmöblemang Allibert
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ALLIBERT TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, svart polyrattan, 2 soffor, 4 fåtöljer, 2 pallar/bord, medföljer beige dynor samt kuddar, 2 överdrag/skydd, soffornas längd ca 130 cm, höjd ca 73 cm, sitthöjd utan dyna ca 40 cm
bruksslitage, skador, medföljer skruvar mm
613817
2019-02-14