Trädgårdsmöblemang Allibert

Trädgårdsmöblemang Allibert
Trädgårdsmöblemang Allibert
Trädgårdsmöblemang Allibert
Trädgårdsmöblemang Allibert
Trädgårdsmöblemang Allibert
Trädgårdsmöblemang Allibert
Trädgårdsmöblemang Allibert
Trädgårdsmöblemang Allibert
Trädgårdsmöblemang Allibert
Trädgårdsmöblemang Allibert
Trädgårdsmöblemang Allibert
Trädgårdsmöblemang Allibert

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALLIBERT TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, svart polyrattan, 2 soffor, 4 fåtöljer, 2 pallar/bord, medföljer beige dynor samt kuddar, 2 överdrag/skydd, soffornas längd ca 130 cm, höjd ca 73 cm, sitthöjd utan dyna ca 40 cm

bruksslitage, skador, medföljer skruvar mm

613817

2019-02-14