Trädgårdsmöblemang

Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang
Trädgårdsmöblemang

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 4 dlr, samtliga delar fällbara, 2000-tal, lackerat i vitt, bestående av 1 soffa, 2 stolar, 1 bord, soffans längd ca 130 cm, bordsskivans mått ca 110x37 cm

slitage

613820

2019-02-12