Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 4 dlr, samtliga delar fällbara, 2000-tal, lackerat i vitt, bestående av 1 soffa, 2 stolar, 1 bord, soffans längd ca 130 cm, bordsskivans mått ca 110x37 cm
slitage
613820
2019-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här