Skrivbord i sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBORD med uppsats, sengustaviansk stil, 1900-talets början, fanerad med mahogny, fothylsor i mässing, delvis skinnkädd skiva, uppsats med jalusi, invändigt med lådor, höjd 78-113 cm, 150x80 cm

Slitage, två benavslut lösa, liten nyckel med skador, jalusi defekt

613821

2019-02-12