Elias Muukka oljemålning

Elias Muukka oljemålning
Elias Muukka oljemålning
Elias Muukka oljemålning
Elias Muukka oljemålning
Elias Muukka oljemålning
Elias Muukka oljemålning
Elias Muukka oljemålning
Elias Muukka oljemålning

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

300 EUR

ELIAS MUUKKA (1853-1938): Kvällsrodnad, signerad, olja på duk, 27x53 cm

613834

2019-02-19