Nybro Armaturfabrik golvlampor
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 400 SEK
NYBRO ARMATURFABRIK, golvlampor, 4 st, 1900-talets andra hälft, modell 540, med vit, plastskärm samt förkromad metall stomme, de flesta etikettmärkta, höjd ca 132 cm
Bruksslitage, repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
613838
2019-02-21