Nybro Armaturfabrik golvlampor

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NYBRO ARMATURFABRIK, golvlampor, 4 st, 1900-talets andra hälft, modell 540, med vit, plastskärm samt förkromad metall stomme, de flesta etikettmärkta, höjd ca 132 cm

Bruksslitage, repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

613841

2019-02-22