Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1800-tal, trol England, mahognyfanér, mässingsdetaljer, tvådelat, höjd ca 115+115 cm. bredd ca 102 cm
fanérskador, slitage, skador, beslag till dörr skadat
613849
2019-02-12