Boréns golvlampor

Boréns golvlampor
Boréns golvlampor
Boréns golvlampor
Boréns golvlampor
Boréns golvlampor
Boréns golvlampor
Boréns golvlampor
Boréns golvlampor
Boréns golvlampor
Boréns golvlampor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORÉNS, golvlampor, 2 st, 1900-talets andra hälft, 1 med grå lackerad stomme, den andra med vit och vit metall stomme, båda med halvsfärisk skärmar, etikettmärkta, höjd ca 130 och 134 cm

Bruksslitage, repor, fläckar, ställvis förlust av färg, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

613859

2019-02-25