Boréns golvlampor
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORÉNS, golvlampor, 2 st, 1900-talets andra hälft, 1 med grå lackerad stomme, den andra med vit och vit metall stomme, båda med halvsfärisk skärmar, etikettmärkta, höjd ca 130 och 134 cm
Bruksslitage, repor, fläckar, ställvis förlust av färg, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
613859
2019-02-25